Fotografia Ślubna

Każdy ślub to wspaniała uroczystość wywołująca zawsze pozytywne emocje i wspomnienia .To wydarzenie wprowadza każdą parę narzeczeńską w nowy etap życia.

Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku prasowym pozwala nam zaoferować usługi fotograficzne oraz filmowe,  na wysokim poziomie i stopniu zadowolenia.

Wykonamy Wam w sposób profesjonalny niezapomniane fotografie ślubne, za pomocą których, w przyszłości, będziecie mogli wracać do pięknych, radosnych i niezapomnianych wspomnień z tak ważnego dnia.

Gwarantujemy Wam: profesjonalizm, rzetelność, staranność i sumienność oraz doskonały efekt finalny.

Uroczystości ślubne z reguły składają się z przygotowania do ślubu, błogosławieństwa udzielanego przez rodziców, ceremonii ślubnej w kościele lub w USC i przyjęcia weselnego.
To wszystko realizuję w postaci fotoreportażu, czyli fotograficznej opowieści, w której uchwycone są, w interesujący sposób, wszystkie najważniejsze i doniosłe chwile oraz momenty z „Waszego Dnia”.
Wiemy , że ślubne zdjęcia zajmują w albumach rodzinnych honorowe i wyjątkowe miejsce dlatego tak ważna jest ich jakość,  aby  można je było podziwiać przez lata.

Zawsze proponujemy, aby zdjęcia w plenerze były wykonywane w innym dniu niż ślub i wesele. Wtedy presja i emocje związane ze ślubem już nie ciążą. Można wtedy wykonywać bez problemu i pośpiechu zdjęcia w duchu artystycznym. To Wy wybieracie miejsca i scenerie na plener, w których będziecie uwiecznieni, a my, ewentualnie, służymy naszymi pomysłami i doświadczeniem w tej dziedzinie.
Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą pakietów ślubnych jak i usług pojedynczych. Zainteresowanym Parom informację o wybranych pakietach ślubnych oraz cenach wysyłamy na maila po wcześniejszym zapytaniu przez formularz – „Skontaktuj się z nami”.
Z uwagi na zróżnicowany i indywidualny charakter uroczystości preferujemy uzgodnienia bezpośrednie z narzeczonymi i podpisanie umowy dającej Wam pewność rezerwacji terminu w przyszłości oraz gwarancji należycie wykonanej usługi.

Zamówić u nas można razem z fotografią ślubną profesjonalne filmowanie uroczystości ślubnych (w jakości HD lub 4K) w pakiecie ze zdjęciami lub osobno- wideofilmowanie .

 

Zapraszamy do kontaktu i do niezobowiązujących spotkań.

 
Obejrzyjcie nasze prace w galeriach tematycznych:
 

01-przygotowania przedślubne młodych par 02- ceremonie ślubna 03 - wesele-przyjęcie weselne-impreza ślubna 04 - plenery ślubne młodych par

 
 
Znajdziesz nas też na:
 
Fotografia i film ze ślubu I Zdjęcia w plenerze - FOTOLUK forever

O firmie

Moja firma to wieloletnie doświadczenie i praktyka w zawodzie fotografa. Kilkunastoletni profesjonalizm zdobyty w pracy mediach ogólnopolskich. Możliwości wykonywania zawodu fotografa daje dużo satysfakcji. To pasja w uwiecznianiu ważnych oraz szczęśliwych chwil z życia ludzi. To, również usługi wykorzystujące nowoczesny sprzęt i technologie oraz ludzki potencjał. To szeroka wiedza i znajomość zagadnień w temacie fotografii. To realizacja różnych zleceń i zamówień na terenie całego kraju. To uczciwość, sumienność i rzetelność w realizowaniu tematów. To miły i serdeczny kontakt oraz dzielenie się wiedzą na coraz bardziej skomplikowanym rynku fotograficznym.

Łukasz Banasik


Pracowaliśmy dla:


Firmy dla których pracowaliśmy