Wideofilmowanie

Wykonujemy filmy z imprez okolicznościowych: Ślubu, Komunii, Studniówki..

 

Używany do tego celu wysokiej jakości kamer w standardzie High Definition i tylko od Państwa zależy w jakiej jakości zamówiciefilmy: full HD czy 4K.

 

Nasi kamerzyści i montażysta to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej.

 

Standardowy reportaż ślubny obejmuje: błogosławieństwo Pary Młodej, ceremonię w kościele, życzenia, oraz wesele do 2 w nocy z tortem i oczepinami oraz ostatnim tańcem.
W finale otrzymują Państwo trzy-czterogodzinny film na nośniku cyfrowym lub na 2 płytach blue-ray w formacie 16:9 z własnym menu i wyborem scen, rozpoczynającym się pokazem zdjęć z młodości Nowożeńców, właściwym dynamicznie zmontowanym materiałem i podsumowaniem na koniec w postaci teledysku lub slideshow z tego dnia.

 

Indywidualnie dla Państwa projektujemy okładkę na etui i płytę odpowiadający charakterowi zarejestrowanej uroczystości.

 

Dla szukających innych rozwiązań i  sposobów realizacji proponujemy filmy ślubne z lustrzanek wykonywanych przez młodych pasjonatów po szkole filmowej.

 

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego z opisem jaki charakter ma uroczystość i jakie są Państwa oczekiwania co do rodzaju filmu. Ofertę wraz z cenami usług prześlemy drogą elektroniczną, bądź omówimy ją na niezobowiązującym spotkaniu.

 

Wykonujemy, także filmy reklamowe i instruktażowe dla firm na potrzeby Internetu oraz reklamy.

 

Przykładowe skróty filmów ślubnych:

 

 

 

 

O firmie

Moja firma to wieloletnie doświadczenie i praktyka w zawodzie fotografa. Kilkunastoletni profesjonalizm zdobyty w pracy mediach ogólnopolskich. Możliwości wykonywania zawodu fotografa daje dużo satysfakcji. To pasja w uwiecznianiu ważnych oraz szczęśliwych chwil z życia ludzi. To, również usługi wykorzystujące nowoczesny sprzęt i technologie oraz ludzki potencjał. To szeroka wiedza i znajomość zagadnień w temacie fotografii. To realizacja różnych zleceń i zamówień na terenie całego kraju. To uczciwość, sumienność i rzetelność w realizowaniu tematów. To miły i serdeczny kontakt oraz dzielenie się wiedzą na coraz bardziej skomplikowanym rynku fotograficznym.

Łukasz Banasik


Pracowaliśmy dla:


Firmy dla których pracowaliśmy