Wideofilmowanie

Kategorie filmów

Skontaktuj się z nami

* Pola obowiązkowe

Wykonujemy filmy z imprez okolicznościowych: Ślubu, Komunii, Studniówki, Rocznic i każdych innych..

 

Używany do tego celu wysokiej jakości kamer w standardzie High Definition i tylko od Państwa zależy w jakiej jakości zamówicie
filmy:  DV czy full HD lub 4K.

Nasi kamerzyści i montażysta to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej.

Standardowy reportaż ślubny obejmuje: błogosławieństwo Pary Młodej, ceremonię w kościele, życzenia, oraz wesele do 2 w nocy z tortem i oczepinami oraz ostatnim tańcem.
W finale otrzymują Państwo trzy-czterogodzinny film na 2 płytach DVD lub Blue-Ray w formacie 16:9 z własnym menu i wyborem scen, rozpoczynającym się pokazem zdjęć z młodości Nowożeńców, właściwym dynamicznie zmontowanym materiałem i podsumowaniem na koniec w postaci teledysku.

Indywidualnie dla Państwa projektujemy okładkę na etui i płytę odpowiadający charakterowi zarejestrowanej uroczystości.

Dla szukających innych rozwiązań i  sposobów realizacji proponujemy filmy ślubne z lustrzanek Canon Eos 5d wykonywanych przez młodych pasjonatów filmowania po szkole filmowej.
Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego z opisem jaki charakter ma uroczystość i jakie są Państwa oczekiwania co do rodzaju filmu. Ofertę wraz z cenami usług prześlemy drogą elektroniczną, bądź omówimy ją na niezobowiązującym spotkaniu.

 

Wykonujemy, także filmy reklamowe i instruktażowe dla firm na potrzeby Internetu oraz reklamy.

Przykładowe skróty filmów ślubnych:

 

 

 

 

O firmie

FOTOLUK to wieloletnie doświadczenie na polu fotografii tradycyjnej i cyfrowej. Kilkunastoletni profesjonalizm zdobyty w pracy w pismach ogólnokrajowych. To radość z możliwości wykonywania zawodu fotografa , który się lubi i ceni. To pasja w uwiecznianiu ważnych oraz szczęśliwych chwil z życia ludzi. To, również usługi wykorzystujące nowoczesny sprzęt i technologie oraz ludzki potencjał. To szeroka wiedza i znajomość zagadnień w temacie fotografii. To realizacja różnych zleceń i zamówień na terenie całego kraju. To uczciwość, sumienność i rzetelność w realizowaniu tematów. To miły i serdeczny kontakt oraz dzielenie się wiedzą na coraz bardziej skomplikowanym rynku fotograficznym

Łukasz Banasik