Usługi

Skontaktuj się z nami

* Pola obowiązkowe

 

PRZEGRYWANIE KASET VHS NA PŁYTY DVD

Wspomnienia uwiecznione na kasetach VHS mają wielką wartość.

Kasety poprzez wielokrotne oglądanie tracą jakość i kolor a magnetowidy niestety się psują i nie opłaca się ich naprawiać.

Proponujemy zamianę Państwa archiwów analogowych na wersje cyfrowe.

Obsługiwane nośniki: VHS, VHS-c, Video8, Hi8, Digital8, DV, Betacam, oraz (nowość!) taśmy filmowe Super 8.

Dodatkowo w przypadku kaset z uroczystości takich jak ślub czy komunia możemy dodać menu z wyborem scen i dodatkowym opisem oraz zapakować w okazjonalne etui z okładką i nadrukiem na płycie.

 

SKANOWANIE I DIGITALIZACJA SLAJDÓW, NEGATYWÓW I ZDJĘĆ

Nie Wiecie co zrobić z zalegającymi pudłami ze slajdami, zakurzonymi negatywami, żółknącymi zdjęciami w nieporęcznych albumach ?

Najlepiej zamienić archiwa na wersję cyfrową i odebrać wszystko uporządkowane na płycie lub dysku.

Skanujemy na wysokiej jakości urządzeniach firmy Nikon i Epson.

Negatywy i slajdy do 4000dpi (odpowiednik matrycy w aparacie 12mln pikseli) z pełnym czyszczeniem z kurzu i rys już od 1,40 zł

Zdjęcia na papierze do 6400dpi (odpowiednik matrycy w aparacie 24mln pikseli) już od 0,90 zł.

Dla informacji: wysokie rozdzielczości skanowania pozwalają np. ze zdjęcia legitymacyjnego o rozmiarze 3,5×4,5 cm uzyskać wydruk przekraczający 1 metr.

 

NAPRAWA I REKONSTRUKCJA ZNISZCZONYCH ZDJĘĆ

Często się zdarza, że zostają przypadkowe zniszczone bardzo ważne zdjęcia z uwiecznionymi na nich Bliskimi: przez pogięcie , pomazanie, zalanie, wyblaknięcie albo gdy jedyny oryginał jest w dokumencie z nabitą pieczątką.

Takie zdjęcia naprawiamy i rekonstruujemy za pomocą najnowszych programów komputerowych.

Wycena jest indywidualna po analizie stopnia uszkodzenia fotografii.

 

FOTOKSIĄŻKI FOTOALBUMY I FOTO-OBRAZY

To nowe sposoby prezentacji wspomnień uwiecznionych na zdjęciach.

Fotoksiążką możemy zastąpić tradycyjny album ze zdjęciami. Przynosicie do nas zdjęcia a my zajmujemy się resztą od projektu do gotowego produktu.

Fotoksiążki mają od 27 stron, są w sztywnej oprawie w technologii druku laserowego.

Fotoalbum to bardziej ekskluzywna fotoksiążka z okładką ze skóry lub eko-skóry w twardej introligatorskiej oprawie z sztywnymi kartami na papierze jedwabistym i metalicznym w formacie 30x30cm lub 30x40cm.

Foto-obrazy to gotowe duże wydruki zdjęć na płótnie lub na innym podłożu oprawione i gotowe do powieszenia na ścianę. Dostępne są w wersji kwadratowej, prostokątnej oraz panoramicznej.

Zamówienia prosimy planować z wyprzedzenie, gdyż czas realizacji zaczyna się od 6 dni roboczych.

 

O firmie

FOTOLUK to wieloletnie doświadczenie na polu fotografii tradycyjnej i cyfrowej. Kilkunastoletni profesjonalizm zdobyty w pracy w pismach ogólnokrajowych. To radość z możliwości wykonywania zawodu fotografa , który się lubi i ceni. To pasja w uwiecznianiu ważnych oraz szczęśliwych chwil z życia ludzi. To, również usługi wykorzystujące nowoczesny sprzęt i technologie oraz ludzki potencjał. To szeroka wiedza i znajomość zagadnień w temacie fotografii. To realizacja różnych zleceń i zamówień na terenie całego kraju. To uczciwość, sumienność i rzetelność w realizowaniu tematów. To miły i serdeczny kontakt oraz dzielenie się wiedzą na coraz bardziej skomplikowanym rynku fotograficznym

Łukasz Banasik